DIATERMIA RADIOFALOWA (LECZENIE CHRAPANIA)

Opis pakietu

DIATERMIA RADIOFALOWA (LECZENIE CHRAPANIA)

Program dla osób po 18 roku życia cierpiących na zespół bezdechu nocnego, którego skutkiem jest chrapanie.

Chrapanie spędza Ci sen z powiek?

Jak skutecznie ograniczyć lub zupełnie wyeliminować uciążliwe chrapanie? Wszystkie wypróbowane przez Ciebie sposoby zawiodły? Sprawdź, jak działa radiochirurgiczna, nowoczesna metoda leczenia chrapania i śpij spokojnie.

Co jest jego przyczyną? Chrapanie pojawia się wówczas, gdy miękkie tkanki w obrębie dróg oddechowych rozluźniają się podczas snu i zaczynają drżeć pod wpływem przepływu powietrza. Najczęściej chrapanie wywoływane jest przez drżenie podniebienia miękkiego i języczka w tylnej części jamy ustnej. Do występowania chrapania mogą się przyczyniać także język i migdałki podniebienne.

Jeśli chrapiesz głośno i często, zabieg radiochirurgiczny może być najlepszym sposobem na rozwiązanie Twojego problemu. Podczas wstępnej konsultacji z laryngologiem, rozpoczynającej leczenie, dowiesz się, czy jesteś odpowiednim kandydatem do przeprowadzania zabiegu przy użyciu tej metody.

Przed wykonaniem zabiegu dostaniesz znieczulenie miejscowe, dzięki któremu nieprzyjemne doznania w trakcie jego wykonywania zostaną zminimalizowane. Następnie lekarz za pomocą cienkiego, uplecionego z mikrowłókien drucika przewodzącego fale radiowe wykona precyzyjne i delikatne nacięcia w obrębie podniebienia miękkiego. Cały zabieg trwa tylko kilka minut. Zaraz po jego wykonaniu możesz opuścić szpital.

Czy wiesz, że w przeciwieństwie do zabiegów laserowych, diatermia radiofalowa jest metodą niemal bezbolesną i nie powoduje trudno gojących się oparzeń?

Więcej informacji na temat zabiegów leczenia chrapania wykonywanych w Szpitalu LUX MED możesz uzyskać pod numerem telefonu 22 469 12 29 oraz pisząc na adres szpital@luxmed.pl.

Idealny pomysł na prezent

Twój partner lub partnerka ma problem z chrapaniem? Ta dolegliwość może być uciążliwa przede wszystkim dla Ciebie. Masz dosyć nieprzespanych nocy? Zróbcie sobie wspólny prezent i skorzystajcie z oferty radiochirurgicznego leczenia chrapania!

Diatermia radiofalowa wykonywana w Szpitalu LUX MED kosztuje 2000 zł. Jeśli lekarz w trakcie konsultacji stwierdzi, że wykonanie zabiegu w Twoim przypadku nie jest możliwe, zwrócimy Ci pieniądze. Przed wykupieniem programu możesz także poprosić o poradę swojego lekarza.

Pamiętaj: niezakłócony, odpowiednio długi sen ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zachowanie dobrej kondycji. Regularne niewysypianie się może źle wpłynąć na Twoje zdrowie!

Czas realizacji zestawu zostanie wydłużony w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNE UPRAWIANIE SPORTU– KARDIO SPORT

Podstawowa diagnostyka kardiologiczna z wydaniem zaświadczenia uprawniającego do udziału w amatorskich imprezach biegowy...