BEZPIECZNY WYPOCZYNEK

Opis pakietu

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK

Pakiet szczepień (3 dawki) przeciwko odkleszczowemu zapaleniu mózgu.

Spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rowerze lub biegając? Lubisz przebywać w parkach, lasach, nad rzeką? Twoje dzieci wyjeżdżają na obozy i kolonie? Czy pomyślałeś o szczepieniu, które mogą uchronić Ciebie i Twoich najbliższych przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze?

Lista chorób odkleszczowych jest długa, a diagnostyka i leczenie jest wyzwaniem dla lekarzy. Kleszcze w zależności od położenia geograficznego przenoszą różne wirusy, bakterie, riketsje i pierwotniaki. W Polsce zagrażają nam przede wszystkim dwie choroby mogące doprowadzić do trwałego uszczerbku zdrowia, a nawet śmierci:

• odkleszczowe zapalenie opon mózgowych,

• borelioza.

Pamiętaj: najwięcej zakażeń występuje od kwietnia do listopada, ale w trakcie ciepłej zimy kleszcze mogą bytować nawet w lutym. Są obecne nie tylko w lasach, lecz także w parkach czy ogrodach zoologicznych, na działkach.

Z myślą o osobach, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu bez obaw o swoje zdrowie, specjaliści chorób zakaźnych LUX MED przygotowali pakiet szczepień przeciwko wirusowi kleszczowego zapalenia mózgu.

Szczepionka podawana jest w trzech dawkach wg schematu dobranego przez lekarza.

Postaw na bezpieczny wypoczynek – zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych!

*pakiet nie zawiera kwalifikacji przed szczepieniem, są one dodatkowo płatne, bądź dostępne w ramach posiadanego abonamentu.

Z oferty mogą skorzystać także dzieci powyżej 6 roku życia.

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNE UPRAWIANIE SPORTU– KARDIO SPORT

Podstawowa diagnostyka kardiologiczna z wydaniem zaświadczenia uprawniającego do udziału w amatorskich imprezach biegowy...

BEZPIECZNE PODRÓŻE

Konsultacja lekarza medycyny podróży, dodatkowo 15% rabatu na zlecone szczepienia i kwalifikacje.