PAKIET DIETETYCZNY - KONSULTACJA I DIETA 14-DNIOWA

Opis pakietu

PAKIET DIETETYCZNY - KONSULTACJA I DIETA 14-DNIOWA

Konsultacja dietetyka oraz przygotowanie diety dla osób po 18 roku życia

Chcesz odżywiać się w bardziej świadomy sposób i zmienić dietę na zdrowszą, aby poprawić swoje samopoczucie? Zmagasz się z chorobą i nie możesz spożywać niektórych produktów? A może marzysz o tym, aby zmienić rozmiar ubrań na mniejszy i testujesz preparaty, które mają wspomagać odchudzanie? Sprawdzasz kolejne wyszukane w Internecie diety?

Czy wiesz, że popularne metody „gwarantujące” szybkie rezultaty nie są rekomendowane przez lekarzy i profesjonalnych dietetyków? Czasami zamiast pomóc, mogą poważnie zaszkodzić Twojemu zdrowiu!

Jeśli chcesz:

• prowadzić zdrowszy styl życia, którego elementem jest dobrze zbilansowana dieta,

• wspomóc leczenie schorzeń, np. cukrzycy lub chorób przewodu pokarmowego,

• w bezpieczny sposób zgubić zbędne kilogramy,

pamiętaj, że w procesach tych niezwykle ważny jest indywidualny dobór zaleceń żywieniowych odpowiednich dla Twojego organizmu.

Zakres programu

• konsultacja, podczas której dietetyk przeprowadzi z Tobą wywiad na temat nawyków żywieniowych, stylu życia, dotychczas stosowanych diet, preferencji pokarmowych, ewentualnych alergii i schorzeń.

Przez kilka dni przed pierwszą konsultacją diagnostyczną zachęcamy do wypełniania Ankiety obecnych nawyków żywieniowych (załącznik);

• po konsultacji dietetyk opracuje dla Ciebie 14-dniową dietę, uwzględniającą Twoje preferencje i potrzeby Twojego organizmu. Dietę otrzymasz maksymalnie po 6 dniach od konsultacji (mailowo lub w recepcji placówki).

Postaw na zdrowie i bezpieczeństwo – dowiedz się, co jeść, aby cieszyć się lepszym samopoczuciem i zgrabniejszą sylwetką dzięki diecie szytej na miarę! Skonsultuj się z doświadczonym dietetykiem, który opracuje dla Ciebie dwutygodniową dietę.
Konsultacja może się odbyć zdalnie (telefonicznie).

Idealny pomysł na prezent

Bliska Ci osoba powinna przestrzegać diety, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie? Chce schudnąć, ale nie wie, co jeść, aby osiągnąć swój cel? Zaproś ją na konsultację z dietetykiem, który skomponuje dla niej indywidualną dietę!

Cena pakietu

Lista placówek