SKLEROTERAPIA ŻYLAKÓW

Opis pakietu

SKLEROTERAPIA ŻYLAKÓW

Małoinwazyjna metoda leczenia drobnych żył siateczkowych i śródskórnych pajączków naczyniowych.

Uwolnij nogi od drobnych niedoskonałości

Nie zapadaj w jesienno-zimowy sen – dobrze wykorzystaj ten czas i przygotuj swoje nogi na powitanie wiosny! Usuń śródskórne pajączki naczyniowe, przez które tak rzadko wkładasz spódnice. Teraz dzięki naszej ofercie pozbędziesz się problemu szybko i bezboleśnie. Sprawdź, jak działa skleroterapia!

Skleroterapia jest jedną z najbezpieczniejszych metod leczenia drobnych żylaków. Zabieg jest niemal bezbolesny – nie wymaga podania znieczulenia i nie uszkadza tkanek. Można go wykonać w warunkach ambulatoryjnych. Po zabiegu przez około tydzień będziesz musiała nosić pończochę uciskową.

Skleroterapia polega na miejscowym wstrzyknięciu do żyły specjalnych preparatów (podczas zabiegu wykonuje się kilka, kilkanaście wkłuć cienką igłą), które powodują zwłóknienie naczynia oraz powstanie kontrolowanego miejscowego stanu zapalnego i skrzepliny. Na skutek tego żylak tworzony w naczyniu zanika z powodu braku ciśnienia krwi.

Na całą usługę składa się:

• konsultacja ze specjalistą,

• zabieg – skleroterapia,

• 40% rabatu na drugą sesję skleroterapii (jeśli wykonywana będzie podczas tej samej wizyty)

Jeśli lekarz w trakcie konsultacji stwierdzi, że wykonanie zabiegu w Twoim przypadku nie jest możliwe (np. z powodu zbyt dużych żylaków), zwrócimy Ci pieniądze. Przed wykupieniem programu możesz także poprosić o poradę swojego lekarza.

Doskonały pomysł na prezent

Bliska Ci osoba ma dosyć widocznych na jej nogach żylaków i pajączków? Pomóż jej pozbyć się problemu i podaruj wyjątkowy prezent – zaproś ją na zabieg, dzięki któremu pozbędzie się drobnych niedoskonałości!

Jeśli masz pytania – zadzwoń 22 469 12 29 lub napisz callcenter.szpital@luxmed.pl


Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

PAKIET KWALIFIKUJĄCY DO LECZENIA ŻYLAKÓW

Konsultacja ze specjalistą i USG Doppler kończyn dolnych