PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ MORELKA

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ MORELKA

Rozszerzona opieka podstawowa i specjalistyczna dla dzieci od urodzenia do 4 lat.

Rozszerzona opieka medyczna dla najmłodszych

Czy wiesz, że rozwój dziecka przebiega najszybciej w trzech pierwszych latach jego życia, a problemy zdrowotne w tym okresie mogą mieć wpływ na całe dalsze życie? Zadbaj o prawidłowy rozwój swojego maleństwa pod okiem najlepszych specjalistów. Możesz to zrobić, korzystając z Planu Opieki Medycznej MORELKA stworzonego z myślą o dzieciach od dnia ich narodzin do ukończenia 3 roku życia.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało zapewniony dostęp do

 • pomocy w przypadku nagłego zachorowania
 • opieki doświadczonych lekarzy
 • rozszerzonej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, pozwalającej na wczesne wykrycie chorób lub schorzeń, które mogą zagrażać prawidłowemu rozwojowi dzieci
 • zabiegów ambulatoryjnych wykonywanych w trakcie lub po konsultacji specjalistycznej
 • profilaktyki, obejmującej m.in. szczepienia ochronne i przegląd stomatologiczny
 • atrakcyjnych rabatów na wiele innych usług
wykup Plan Opieki Medycznej MORELKA.

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

(20 zł za konsultację)
W ramach planu MORELKA Twoje dziecko zyskuje nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: pediatrą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Dzięki temu możecie czuć się bezpiecznie – jeśli Twoje dziecko nagle zachoruje, możecie skorzystać z ich pomocy, a także zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej zawsze wtedy, gdy jej potrzebujecie.

Konsultacje specjalistyczne

(20 zł za konsultację)
Wiemy, jak ważny w przypadku dzieci jest stały kontakt ze specjalistami, którzy nadzorują prawidłowy rozwój najmłodszych pacjentów. Dzięki abonamentowi możecie korzystać z nielimitowanych konsultacji bez skierowania z lekarzami wielu specjalizacji dobranymi według najważniejszych potrzeb małych dzieci. Do Waszej dyspozycji pozostają m.in. alergolog, laryngolog i ortopeda. Dzięki temu przez cały okres obowiązywania umowy Twoje dziecko opieką otaczają najlepsi specjaliści danej dziedziny.

Rozszerzone konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w trakcie konsultacji. Jeśli Twoje dziecko będzie potrzebowało szycia rany, płukania ucha, usunięcia kleszcza lub pomocy w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści służą pomocą, która jest całkowicie bezpłatna!

Rozszerzone badania diagnostyczne

(20 zł za badania diagnostyki obrazowej, bez dopłat za badania laboratoryjne)
Jak szybko i prawidłowo zdiagnozować problem zdrowotny? Niezastąpione w tym celu są badania diagnostyczne, dlatego do zakresu planu MORELKA wprowadziliśmy szereg badań dostosowanych do potrzeb niemowląt i małych dzieci. Są to badania laboratoryjne, m.in. krwi i moczu, oraz badania rentgenowskie, USG oraz EKG, pozwalające wykryć wiele nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Wykorzystywany przez naszych specjalistów nowoczesny sprzęt dodatkowo podnosi jakość badań i pozwala szybciej oraz dokładniej zaplanować odpowiednie leczenie.

Szczepienia

(20 zł za kwalifikację podczas konsultacji lekarskiej)
Czy wiesz, że grypa oraz tężec mogą wywoływać groźne powikłania zdrowotne, a w niektórych przypadkach kończą się nawet śmiercią dziecka? Ponieważ lepiej zapobiegać, niż leczyć, do zakresu planu MORELKA wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie sezonowej oraz tężcowi, które uchronią Twoje dziecko przed nieprzyjemnym przebiegiem tych chorób.

Wizyty domowe

(40 zł za wizytę)
Co zrobisz, gdy Twoje dziecko będzie potrzebowało pomocy lekarza, ale stan jego zdrowia nie pozwoli Wam na wizytę w gabinecie? Wystarczy, że do nas zadzwonisz i zamówisz wizytę domową. Po zbadaniu dziecka i postawieniu diagnozy lekarz na miejscu zaplanuje i rozpocznie leczenie, dzięki czemu mały pacjent szybciej powróci do zdrowia.

Przegląd stomatologiczny

Warto jak najwcześniej zadbać o zdrowie zębów małych dzieci, a także przyzwyczajać je do wizyt u dentysty. W ramach planu macie zapewniony przegląd stomatologiczny, podczas którego specjalista skontroluje stan uzębienia Twojego dziecka.

Inne korzyści i atrakcyjne rabaty

Jako beneficjent planu MORELKA Twoje dziecko zyskuje dodatkowo:
 • 20% zniżki na konsultacje specjalistyczne nieobjęte planem
 • 20% zniżki na konsultacje profesorskie
 • 20% zniżki na skórne testy alergiczne
 • 10% zniżki na pozostałe usługi świadczone w placówkach własnych Grupy LUX MED
 • 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej)
 • możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek w ramach programu „Zdrowie, Piękno, Harmonia” obowiązujących m.in. w wybranych przedszkolach, sklepach internetowych czy szkołach językowych
 • możliwość korzystania z udogodnień technologicznych, takich jak Portal Pacjenta, 24-godzinna Telefoniczna Informacja Medyczna, SMS-owe przypominanie o terminach wizyt, odbieranie wyników badań drogą elektroniczną
 • dostęp do blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 500 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
 • gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

 • Plan Opieki Medycznej MORELKA realizowany jest w systemie „niskie opłaty, małe dopłaty” – roczny abonament kosztuje jedynie 1158 zł, a za zrealizowane konsultacje, badania i wizyty domowe dopłacasz niewielkie kwoty
 • Umożliwiamy Ci także opłacenie abonamentu w dwóch, a nawet czterech ratach
 • Z usług objętych planem Twoje maleństwo może korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu
 • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, zapraszamy serdecznie do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

ZDROWY START PODSTAWOWY

Podstawowy program szczepień dla dzieci do 16 miesiąca życia. Szczepienia wykonywane są preparatami skojarzonymi.

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ MANGO

Kompleksowy, w pełni przedpłacony program dla dzieci od urodzenia do 18 roku życia.

TERAPIA NDT BOBATH DZIECI - 3 SPOTKANIA

Cykl 3 spotkań z fizjoterapeutą dla dzieci do 3 roku życia