PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ JARZĘBINA

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ JARZĘBINA

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia podstawową opiekę specjalistyczną. Realizowany w systemie współpłacenia.


Podstawowy zakres opieki medycznej dla dorosłych

Potrzebujesz pakietu medycznego, dzięki któremu szybko dostaniesz się do najczęściej wybieranych specjalistów? Plan Opieki Medycznej JARZĘBINA powstał z myślą o osobach między 18 a 65 rokiem życia, którym zależy na dostępie do podstawowych usług medycznych i szerokiego zakresu usług stomatologicznych objętych rabatami.

Jeśli chcesz korzystać z
 • pomocy w przypadku nagłego zachorowania
 • opieki doświadczonych lekarzy, którzy pomogą Ci się uporać z problemami zdrowotnymi
 • podstawowej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, pozwalającej na wczesne wykrycie chorób lub schorzeń, które mogą zagrażać Twojemu życiu
 • szeregu zabiegów wykonywanych w trakcie lub po konsultacji specjalistycznej
 • usług z zakresu medycyny sportowej, m.in. podstawowej diagnostyki kardiologicznej dla osób aktywnych i testu sprawności narządu ruchu
wykup roczny Plan Opieki Medycznej JARZĘBINA i korzystaj z niego bez limitów

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

(20 zł za konsultację)
W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Jeśli nagle zachorujesz, możesz skorzystać z ich pomocy. Możesz także zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Konsultacje specjalistyczne

(20 zł za konsultację)
W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp bez skierowania do konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji. Do Twojej dyspozycji pozostają m.in. dermatolog, ginekolog, urolog i okulista. Ponieważ w ramach planu zapewniamy Ci szybkie terminy wizyt, Twoje problemy zdrowotne mogą zostać zdiagnozowane odpowiednio wcześnie, a leczenie będzie przebiegało sprawniej.

Podstawowe konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także podstawowe zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w trakcie konsultacji. Jeśli będziesz potrzebować szycia rany, założenia opatrunku czy usunięcia kleszcza – nasi specjaliści służą pomocą, którą otrzymasz bezpłatnie! W ramach usługi możesz także otrzymać znieczulenie.

Podstawowe badania diagnostyczne

(20 zł za badania diagnostyki obrazowej, bez dopłat za badania laboratoryjne)
W ramach planu JARZĘBINA zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do podstawowych badań diagnostycznych pozwalających m.in. sprawdzić poziom cholesterolu i glukozy we krwi oraz skontrolować pracę serca.

Bezpieczna Aktywność Sportowa

Z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro do naszych Planów Opieki Medycznej dołączamy specjalną ofertę z zakresu medycyny sportowej! Kierowana jest ona zarówno do osób, które dopiero zamierzają ropocząć atywność fizyczną, jak i tych, które ćwiczą regularnie i profesjolanie. Korzystając z porad naszych doświadczonych specjalistów medycyny sportowej, otrzymasz indywidualne zalecenia, dzięki którym będziesz ćwiczyć bezpieczniej i będziesz czerpać większą radość i satysfakcję ze sportu.

Inne korzyści i atrakcyjne rabaty

Jako posiadacz planu JARZĘBINA zyskujesz dodatkowo:
 • 10% zniżki na pozostałe usługi ambulatoryjne świadczone w placówkach własnych Grupy LUX MED
 • 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej)
 • możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek w ramach programu „Zdrowie, Piękno, Harmonia” obowiązujących m.in. w wybranych instytucjach kultury (teatry, wystawy), gabinetach kosmetycznych czy szkołach językowych
 • możliwość korzystania z udogodnień technologicznych, takich jak Portal Pacjenta, 24-godzinna Telefoniczna Informacja Medyczna, SMS-owe przypominanie o terminach wizyt, odbieranie wyników badań drogą elektroniczną
 • dostęp do blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 500 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
 • gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

 • Plan Opieki Medycznej JARZĘBINA realizowany jest w systemie „niskie opłaty, małe dopłaty” – roczny abonament kosztuje jedynie 516 zł, a za zrealizowane konsultacje i badania dopłacasz tylko 20 zł! Oznacza to, że oferta jest dopasowana do możliwości finansowych każdego pacjenta.
 • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu.
 • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, zapraszamy serdecznie do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

PAKIET TWÓJ PIĘKNY UŚMIECH

Kompleksowe czyszczenie zębów dla osób powyżej 18 roku życia.

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ BRZOZA

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia rozszerzony zakres usług. Realizowany w systemie współpłacenia.