PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ - PLATAN (60-70)

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ - PLATAN (60-70)

Kompleksowa opieka medyczna dla osób dorosłych

Cenisz profesjonalną opiekę, wygodę i czas? Jeśli chcesz korzystać z kompleksowej opieki medycznej, w zakres której wchodzą usługi takie jak:

• nielimitowane badania diagnostyczne,
• szczepienia profilaktyczne chroniące m.in. przed wirusowym zapaleniem wątroby,
• rehabilitacja,
• wizyty domowe,

skorzystaj z Planu Opieki Medycznej PLATAN przeznaczonego dla dzieci oraz osób dorosłych do 70 roku życia. Poza dostępem do kompleksowego zakresu usług medycznych zapewnia on opiekę Indywidualnego Opiekuna Pacjenta, który pomoże Ci m.in. umawiać wizyty i badania zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej.

W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Jeśli nagle zachorujesz, możesz skorzystać z ich pomocy. Możesz także zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Kompleksowe konsultacje specjalistyczne i profesorskie.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z opieki medycznej gwarantowanej w zakresie planu PLATAN, zyskasz dostęp do lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji. Do wielu z nich możesz udać się bez skierowania (m.in. alergolog, dermatolog, kardiolog, onkolog i okulista).

Konsultacje psychologa i psychiatry.

W zakresie Planu PLATAN masz gwarantowane konsultacje z psychologiem i psychiatrą. Konsultacje specjalistyczne obejmują: wywiad, diagnozę oraz ustalenie form dalszej pomocy.

Konsultacyjne i poza konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne.

Zakresem świadczonych usług objęte są także kompleksowe zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w trakcie konsultacji. Jeśli będziesz potrzebować zszycia rany, założenia opatrunku, podania kroplówki, nastawienia zwichnięcia lub złamania czy też założenia gipsu, pomocy w usunięciu kleszcza i w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. W ramach usługi możesz także otrzymać znieczulenie. Dla pacjentów korzystających z planu Platan dostępne są też zabiegi wykonywane poza konsultacjami, m.in. biopsja cienkoigłowa, wycięcie zmiany skórnej czy punkcja zatok.

Kompleksowe badania diagnostyczne.

W ramach planu PLATAN zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do szerokiego zakresu badań laboratoryjnych, m.in. krwi, moczu i wymazów, a także do badań rentgenowskich, USG i EKG, badań endoskopowych, okulistycznych, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Umożliwią one szybkie i dokładne sprawdzenie stanu Twojego zdrowia. Pozwolą także zweryfikować postawioną przez lekarza diagnozę i podjąć decyzję o specjalistycznym leczeniu m.in. cukrzycy, problemów onkologicznych czy problemów z sercem, które zagrażają Twojemu życiu. Wykorzystywany przez naszych specjalistów nowoczesny sprzęt dodatkowo podnosi jakość przeprowadzanych badań.

Panel badań laboratoryjnych.

Korzystając z planu PLATAN, raz w roku możesz wykonać profilaktyczny panel badań laboratoryjnych bez skierowania od lekarza. Dzięki niemu sprawdzisz m.in. poziom cholesterolu lub glukozy w Twoim organizmie.

Optymalny Przegląd Stanu Zdrowia – Czas na Zdrowie.

Czas na Zdrowie to coroczny przegląd stanu zdrowia dostosowany do indywidualnych potrzeb, wieku i płci pacjenta, obejmujący poszerzony zakres badań i konsultacji dla osób powyżej 18 roku życia. Biorąc w nim udział, wykonasz szereg badań oraz spotkasz się ze specjalistami, dzięki czemu jeszcze dokładniej sprawdzisz stan swojego zdrowia.

Szczepienia.

Ponieważ zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, do zakresu planu PLATAN wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienia m.in. przeciwko grypie sezonowej, tężcowi i wirusowemu zapaleniu wątroby, które uchronią Cię przed nieprzyjemnym przebiegiem tych chorób.

Skórne testy alergiczne.

Dzięki skórnym testom alergicznym możesz sprawdzić, czy jesteś alergikiem. Jeśli badania to potwierdzą, dowiesz się, których czynników alergizujących musisz unikać, aby poprawić jakość swojego życia i nie narażać się na różnego rodzaju dolegliwości.

Przegląd stomatologiczny.

W ramach pakietu raz w roku możesz także wykonać bezpłatny przegląd profilaktyczny, dzięki któremu sprawdzisz stan zdrowia swoich zębów i będziesz w stanie wykryć ewentualne niedoskonałości odpowiednie wcześnie.

Rehabilitacja.

Wykupując plan PLATAN, możesz korzystać z szerokiego zakresu usług rehabilitacyjnych. Nasi specjaliści do leczenia narządu ruchu wykorzystują m.in. pole magnetyczne, jonoforezę, laser i krioterapię. Dzięki zabiegom szybciej powrócisz do pełni sprawności fizycznej m.in. po urazach ortopedycznych, zniwelujesz także bóle stawów i bóle towarzyszące chorobom zawodowym.

Nielimitowane wizyty domowe.

Co zrobisz, gdy będziesz potrzebować pomocy lekarza, ale stan zdrowia nie pozwoli Ci na wizytę w gabinecie? Wystarczy, że do nas zadzwonisz i zamówisz wizytę domową. Po badaniu i postawieniu diagnozy lekarz na miejscu zaplanuje i rozpocznie Twoje leczenie, dzięki czemu szybciej powrócisz do zdrowia.

Interwencja karetki.

W przypadku nagłych zachorowań i wypadków możesz liczyć na pomoc naszego zespołu wyjazdowego, wyposażonego w sprzęt medyczny oraz leki umożliwiające podjęcie czynności ratunkowych w przypadku, gdy nagle będziesz potrzebować pomocy.

Inne korzyści i rabaty.

Korzystając z opieki w ramach Planu Opieki Medycznej PLATAN zyskasz dodatkowo:

• 15% zniżki na usługi z zakresu chirurgii jednego dnia,
• 30% zniżki na stomatologię zachowawczą i profilaktykę stomatologiczną,
• 20% zniżki na chirurgię stomatologiczną,
• 15% zniżki na ortodoncję i protetykę,
• 10% zniżki na pozostałe usługi ambulatoryjne świadczone w placówkach własnych Grupy LUX MED,
• 10% zniżki na usługi medyczne oferowane w Szpitalu LUX MED,
• 10% zniżki na procedury medyczne oferowane w Carolina Medical Center.

Atrakcyjny system finansowania.

    • Plan Opieki Medycznej PLATAN obejmuje całoroczną rozszerzoną opiekę medyczną, za którą zapłacisz 4 290 zł (osoby dorosłe do 60 roku życia), 6 735 zł (osoby w wieku 60–70 lat) lub 5 760 zł (dzieci).
    • Kwotę tę możesz rozłożyć także na 2, 4 lub nawet 12 rat.
    • System finansowania w pełni pokrywa opłaty za usługi medyczne gwarantowane w ramach planu – dzięki temu możesz korzystać z nielimitowanych usług medycznych (badań, konsultacji) bez dodatkowych dopłat.
    • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu.
    • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNE PODRÓŻE

Konsultacja lekarza medycyny podróży, dodatkowo 15% rabatu na zlecone szczepienia i kwalifikacje.