KWALIFIKACJA DO LECZENIA METODĄ INVISALIGN

Opis pakietu

KWALIFIKACJA DO LECZENIA METODĄ INVISALIGN

Nakładki Invisalign to jedna z metod leczenia ortodontycznego. Aparat jest wykonywany na podstawie precyzyjnego, cyfrowego skanu jamy ustnej. Same nakładki są indywidualnie projektowane i produkowane dla każdego Pacjenta. Metoda leczenia Invisalign pozwala na dużą elastyczność – w nakładkach możesz spać, a także uprawiać sport lub zdjąć je w dowolnym momencie np. przed posiłkiem.

Leczenie metodą Invisalign jest bezpieczne, co ma szczególne znaczenie, zwłaszcza teraz, w czasie epidemii. Dzięki cyfrowym rozwiązaniom ograniczamy do minimum wszelkie działanie w obrębie jamy ustnej. Harmonogram wizyt u stomatologa może być ustalony w dużych odstępach czasowych przy zachowaniu pełnej kontroli nad leczeniem – także w sposób zdalny, w formie konsultacji online.

Jak przebiega leczenie?

  • Konsultacja Invisalign i cyfrowy skan jamy ustnej: Lekarz porozmawia z Tobą o tym jak wygląda leczenie. Dzięki cyfrowej wizualizacji wyników leczenia pokaże, jak będzie wyglądać Twój uśmiech gdy je zakończysz.
  • Indywidualny zestaw nakładek: Na podstawie cyfrowego skanu zostanie wykonany specjalnie dla Ciebie zestaw nakładek Invisalign. Co 1-2 tygodnie zakładaj kolejne nakładki, zgodnie z zaleceniami lekarza, wraz z postępami w Twoim leczeniu.
  • Wizyta kontrolna Co 6-8 tygodni powinieneś odbyć wizytę kontrolną, na której lekarz sprawdzi postępy w leczeniu, a Ty otrzymasz nowe nakładki.

Usługa dostępna jest w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku oraz Szczecinie i Wrocławiu. Usługa dostępna jest od 10 roku życia.

Cena pakietu

Lista placówek