KONSULTACJA PSYCHODIETETYKA

Opis pakietu

KONSULTACJA PSYCHODIETETYKA

Konsultacja psychodietetyka dla dorosłych i dzieci Usługa może zostać zrealizowana zdalnie - jako konsultacja telefoniczna lub wideo.

Psychodietetyk to specjalista z obszaru zdrowego odżywiania, który wspiera w problemach z wagą, zaburzeniami odżywiania i zmianą nawyków żywieniowych. Zapewnia również wsparcie psychologiczne w procesie zmiany, motywuje, wzmacnia poczucie własnej wartości i wyznacza cele. Jest specjalistą posiadającym wiedzę zarówno z zakresu technik psychologicznych, jak i norm i zaleceń żywieniowych.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, którym mimo prób wprowadzenia zdrowego stylu odżywiania dotychczas nie udało się schudnąć lub szybko wracały do poprzedniej wagi.
Specjalista wesprze Cię w procesie wprowadzania zmian, a także w utrzymaniu ich efektów.
W ramach oferty masz możliwość skorzystania z jednej konsultacji u psychodietetyka – zarówno jeśli jest to Twoja pierwsza, jak i kolejna konsultacja.
Wizyta pierwszorazowa dedykowana jest dla osób, które wcześniej nie korzystały z konsultacji u danego specjalisty lub, gdy od ostatniej konsultacji minęło minimum 12 miesięcy.
Konsultacja stacjonarna odbywa się w placówkach HARMONIA w Warszawie lub we Wrocławiu. Istnieje możliwość odbycia konsultacji za pośrednictwem kanałów zdalnych (za zgodą pacjenta i lekarza) – w formie konsultacji telefonicznej lub wideo.
Na usługę można zapisać się dzwoniąc pod numer: 22 338 16 11.

Cena pakietu

Lista placówek