EKSTRA BRZUCH

Opis pakietu

EKSTRA BRZUCH

Redukcja opornej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha.

Mimo intensywnych ćwiczeń, przestrzegania diety i dbania o sylwetkę masz trudności z wyrzeźbieniem idealnej figury? Boisz się bólu i inwazyjnych metod redukcji tkanki tłuszczowej z okolic brzucha? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Specjaliści Kliniki Estetyki Program Grupy LUX MED zapraszają Cię do skorzystania ze specjalnej oferty:

- 2 zabiegów z wykorzystaniem technologii ZeltiqT,

- 4 drenaży limfatycznych.


ZeltiqT to nowoczesne urządzenie, które umożliwia skuteczne i nieinwazyjne konturowanie ciała i redukcję tkanki tłuszczowej; jest alternatywą dla klasycznej liposukcji.

W trakcie zabiegu wykorzystywana jest specjalna głowica, która podczas przyłożenia do skóry zamraża komórki tłuszczowe. Zamrożone komórki ulegają apoptozie (kontrolowanej śmierci) i są powoli wydalane z organizmu, w wyniku czego warstwa tłuszczowa maleje.

Urządzenie pozwala na trwałe usunięcie aż 20-30% opornej tkanki tłuszczowej w miejscu przyłożenia głowicy!

Efekt zabiegu dodatkowo wzmocni zastosowanie drenaży limfatycznych – wspomagają one walkę ze zbędnymi kilogramami, oczyszczają organizm, a także doskonale relaksują!

Przed zakupem Programu prosimy o zapoznanie się z przeciwskazaniami medycznymi do jego wykonania (wykluczenia).

Idealny pomysł na prezent

Bliska Ci osoba ma problem z nagromadzoną tkanką tłuszczową w okolicy brzucha? Czuje z tego powodu duży dyskomfort i nie wie, jak sobie z tym poradzić? Zaproś ją do PROFEMED Medycyna Estetyczna, gdzie pod okiem specjalistów szybko i bezboleśnie wymodeluje swoją sylwetkę dzięki najnowszej technologii.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 885 670 140

Czas realizacji zestawu zostanie wydłużony w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.


Cena pakietu

Lista placówek