Klub LUX MED

Wstąp do
Klubu LUX MED

 • szybka rejestracja
 • darmowe uczestnictwo
 • informacje o nowościach
 • oferty specjalne tylko dla klubowiczów
 • atrakcyjne rabaty
Wstępuję do Klubu LUX MED

Klub LUX MED to program dla wszystkich, którzy chcieliby mieć dostęp do ciekawych artykułów o tematyce zdrowotnej, bezpłatnych konsultacji ze specjalistami, ofert przygotowanych przez naszych Partnerów oraz atrakcyjnych rabatów na produkty z oferty LUX MED.

Jak zostać członkiem Klubu LUX MED?

Chcesz zostać członkiem naszego Klubu? Zapoznaj się z Regulaminem i prześlij wypełniony formularz rejestracyjny – to nic nie kosztuje. Zapisz się już dziś i od razu korzystaj ze wszystkich przywilejów!

Korzyści z członkostwa:

Członkowie Klubu LUX MED jako pierwsi są informowani o nowościach, które włączamy do naszej oferty, np. o programach profilaktycznych. Przyznawane są im także specjalne rabaty na produkty dostępne w e-sklepie LUX MED oraz zniżki na oferty Partnerów. Pamiętaj: członkostwo w Klubie jest bezpłatne.

Oferta Partnerów LUX MED:

Specjalnie dla członków Klubu LUX MED razem z naszymi Partnerami przygotowujemy atrakcyjne rabaty na różne usługi i produkty. Salony kosmetyczne, szkoły językowe, hotele, sklepy internetowe – sprawdzaj aktualne oferty i wybierz odpowiednią dla siebie.

 • Odśwież garderobę w Nowym Roku

  Odśwież garderobę w Nowym Roku

  Odzież, obuwie, dodatki… Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w sklepie internetowym answear.com. Skorzystaj z 20% rabatu dla Członków Klubu LUX MED!

  Instrukcja widoczna dla klubowiczów po

 • Oczyść swój organizm i umysł!

  Oczyść swój organizm i umysł!

  Oczyść swój organizm i umysł podczas 6-dniowego pobytu w Ciechocinku.  Hotel Villa Park Med&Spa przygotował pakiet, w ramach którego skorzystasz m.in. z zabiegów detoksykujących, warsztatów dietetycznych i codziennych zajęć ruchowych. Sprawdź dostępne terminy i korzystaj z 10% zniżki dla Członków Klubu LUX MED!

  Instrukcja widoczna dla klubowiczów po