ĆWICZENIA USPRAWNIAJĄCE I TERAPIA INDYWIDUALNA

Opis pakietu

ĆWICZENIA USPRAWNIAJĄCE I  TERAPIA INDYWIDUALNA

10 wizyt z wykorzystaniem ćwiczeń usprawniających lub terapii indywidualnej dla osób powyżej 6 roku życia.

Cierpisz z powodu bólu kręgosłupa? Chcesz skorygować wady postawy lub powrócić do sprawności po urazie? Jeśli lekarz zalecił Ci ćwiczenia z fizjoterapeutą lub terapię indywidualną, skorzystaj z pomocy Grupy LUX MED.

W ramach naszego pakietu skorzystasz z 10 wizyt, podczas których zastosowana będzie terapia indywidualna i/lub ćwiczenia usprawniające.

Terapia indywidualna

Program terapii zostanie dobrany indywidualnie do Twoich potrzeb z uwzględnieniem m.in. w wieku i rodzaju dolegliwości. Fizjoterapeuta zastosuje rożne techniki, które zmniejszą ból, zregenerują mięśnie i poprawią wzorce ruchowe.

Ćwiczenia usprawniające

Ćwiczenia z fizjoterapeutą, podczas których zostaną wykorzystane m.in. piłki, ciężarki i taśmy, usprawnią Twój organizm, poprawią jego ogólną wydolność, wzmocnią stawy i mięśnie oraz przyspieszą regenerację ciała po do doznanych urazach lub kontuzjach.

Pamiętaj: proces terapeutyczny prowadzony przez doświadczonych fizjoterapeutów pomaga przyśpieszyć powrót do sprawności.

Z zabiegów mogą korzystać także dzieci powyżej 6 roku życia.

Z zestawu można skorzystać w wybranych placówkach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi.

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNE UPRAWIANIE SPORTU– KARDIO SPORT

Podstawowa diagnostyka kardiologiczna z wydaniem zaświadczenia uprawniającego do udziału w amatorskich imprezach biegowy...

PAKIET FIZYKOTERAPEUTYCZNY 10 zabiegów

10 zabiegów fizykoterapeutycznych dla osób powyżej 6 roku życia.