BEZPIECZNE PODRÓŻE

Opis pakietu

BEZPIECZNE PODRÓŻE

Konsultacja lekarza medycyny podróży, dodatkowo 15% rabatu na zlecone szczepienia i kwalifikacje.

Masz zaplanowany urlop lub wakacyjny wyjazd? Marzysz o beztroskim odpoczynku w słonecznych krajach? Zanim z biletem w ręku zamkniesz za sobą drzwi, pomyśl o zdrowiu – zwłaszcza przed wycieczką w rejony tropikalne bądź do krajów, w których warunki sanitarne odbiegają od europejskich standardów.

Nie pozwól, aby niespodziewana choroba i nieprzyjemne dolegliwości popsuły Twój wyjazd. Pamiętaj, że optymalny czas na odbycie specjalistycznej konsultacji lekarza medycyny podróży to od 6 do 8 tygodni przed wyjazdem.

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji u specjalisty?

Podczas konsultacji lekarz medycyny podróży dobierze odpowiednie szczepienia, uwzględniając m.in.:

• stan Twojego zdrowia,

• trasę podróży,

• bieżącą sytuację zdrowotną na świecie.

Lekarz udzieli Ci dodatkowo wielu cennych rad profilaktycznych pozwalających w pełnym zdrowiu cieszyć się wypoczynkiem!

Pamiętaj: szczepienia są dobierane indywidualnie na podstawie wywiadu z pacjentem i efektów konsultacji, z uwzględnieniem wielu czynników  – rekomendacje, które możemy znaleźć m.in. w Internecie lub biurach podróży, mogą być nieaktualne. Wybór szczepień może różnić się nawet u uczestników tej samej wycieczki.

Jeśli chcesz spędzić wakacje bez obaw o zdrowie, skorzystaj z naszej oferty, w ramach której odbędziesz konsultację z lekarzem medycyny podróży,   dodatkowo  otrzymasz 15% rabatu na szczepienia zlecone przez lekarza podczas konsultacji.

Z rabatu na szczepienia można skorzystać w okresie 6 miesięcy od zakupu produktu. W ramach oferty wydajemy książeczkę szczepień międzynarodowych.

Oferta dostępna w wybranych miastach.

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK

Pakiet szczepień (3 dawki) przeciwko odkleszczowemu zapaleniu mózgu.