PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ ORZECH

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ ORZECH

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia rozszerzony zakres usług. Realizowany w systemie przedpłacenia.

Opieka podstawowa i specjalistyczna, diagnostyka, usługi stomatologiczne, przegląd stanu zdrowia – chcesz z nich korzystać? Sprawdź, co jeszcze zyskasz, wykupując Plan Opieki Medycznej ORZECH przygotowany z myślą o osobach pomiędzy 18 a 65 rokiem życia.

Jeśli:

• chcesz mieć dostęp bez skierowania do wielu specjalistów,
• nie tylko leczyć choroby lub schorzenia, na które cierpisz, lecz także zapobiegać powstawaniu innych, korzystając z usług profilaktycznych,
• cenisz wysoką jakość usług,
to znaczy, że Plan Opieki Medycznej ORZECH jest tym, czego potrzebujesz.

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Jeśli nagle zachorujesz, możesz skorzystać z ich pomocy. Możesz także zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Rozszerzone konsultacje specjalistyczne

Jak dostać się do specjalisty? Bez kolejki i bez skierowania. W ramach Planu Opieki Medycznej ORZECH możesz korzystać z nielimitowanych konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji. Do Twojej dyspozycji pozostają m.in. kardiolog, okulista, laryngolog, alergolog, ginekolog i urolog.

Rozszerzone konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę. Jeśli będziesz potrzebować zszycia rany, nastawienia zwichnięcia lub złamania czy też założenia gipsu, pomocy w usunięciu kleszcza i w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści służą pomocą.

Rozszerzone badania diagnostyczne

W ramach planu ORZECH zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do szerokiego zakresu badań laboratoryjnych, m.in. krwi, moczu i wymazów, a także do badań rentgenowskich i USG. Umożliwią one szybkie i dokładne sprawdzenie stanu Twojego zdrowia. Pozwolą także zweryfikować postawioną przez lekarza diagnozę i podjąć decyzję o specjalistycznym leczeniu m.in. cukrzycy, osteoporozy czy problemów z sercem. Wykorzystywany przez naszych specjalistów nowoczesny sprzęt dodatkowo podnosi jakość przeprowadzanych badań.

Szczepienia

Czy wiesz, że grypa oraz tężec mogą wywoływać groźne powikłania zdrowotne, a w niektórych przypadkach kończą się nawet śmiercią? Ponieważ zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, do zakresu planu CYPRYS wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie sezonowej oraz tężcowi, które uchronią Cię przed nieprzyjemnymi objawami tych chorób.

Rozszerzony Przegląd Stanu Zdrowia

Do zakresu abonamentu dołączyliśmy przegląd profilaktyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb, wieku i płci Pacjenta obejmujący szeroki zakres badań i konsultacji. W ramach programu przejdziesz szereg badań, których wyniki omówisz podczas konsultacji z internistą. Dzięki przeglądowi uzyskasz zalecenia dotyczące Twojego stanu zdrowia.

Bezpieczna Aktywność Sportowa

Do naszych Planów Opieki Medycznej dołączamy specjalną ofertę z zakresu medycyny sportowej! Kierowana jest ona zarówno do osób, które dopiero zamierzają rozpocząć aktywność fizyczną, jak i tych, które ćwiczą regularnie i profesjonalnie. Korzystając z porad naszych doświadczonych specjalistów medycyny sportowej, otrzymasz indywidualne zalecenia, dzięki którym będziesz ćwiczyć bezpieczniej i będziesz czerpać większą radość i satysfakcję ze sportu.

Inne korzyści i rabaty

Korzystając z opieki w ramach Planu Opieki Medycznej ORZECH zyskasz dodatkowo:


• 20% zniżki na skórne testy alergiczne oraz testy alergiczne z krwi,
• 10% rabatu na pozostałe usługi ambulatoryjne świadczone w placówkach medycznych Grupy LUX MED,
• 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej),
• 10% zniżki na usługi medyczne oferowane przez Carolina Medical Center,
 • 24-godzinny dostęp do Telefonicznej Informacji Medycznej,
• dostęp do blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 500 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
• gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

    • Plan Opieki Medycznej ORZECH obejmuje całoroczną rozszerzoną opiekę medyczną, za którą zapłacisz tylko 1580 zł!
    • System finansowania w pełni pokrywa opłaty za usługi medyczne gwarantowane w ramach planu – dzięki temu możesz korzystać z nielimitowanych usług medycznych (badań, konsultacji) bez dodatkowych dopłat.
    • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu.
    • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Plan Opieki Medycznej ORZECH został stworzony także z myślą o rodzinach oraz parach, które chcą korzystać z opieki w ramach jednego pakietu.

Rodzinny Plan Opieki Medycznej ORZECH

Partnerski Plan Opieki Medycznej ORZECH

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNE PODRÓŻE

Konsultacja lekarza medycyny podróży, dodatkowo 15% rabatu na zlecone szczepienia i kwalifikacje.

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ WIERZBA

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną. Realizowany w systemie współpłacenia.