PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ JODŁA

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ JODŁA

Plan dla osób w wieku od 65 do 80 lat. Zapewnia rozszerzoną opiekę medyczną. Realizowany w systemie współpłacenia.


Rozszerzony zakres opieki medycznej dla seniorów

Szukasz pakietu medycznego, który zapewni Ci całoroczną rozszerzoną opiekę specjalistyczną połączoną z diagnostyką i podstawową profilaktyką? Plan Opieki Medycznej JODŁA, stworzony z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb osób po 65 roku życia, z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz mieć dostęp do:
 • lekarzy pierwszego kontaktu, którzy udzielą Ci pomocy w nagłych wypadkach
 • lekarzy, którzy pomogą Ci się uporać z problemami zdrowotnymi dotykającymi osób w Twoim wieku
 • rozszerzonego zakresu badań diagnostycznych umożliwiających kontrolowanie stanu zdrowia
 • szerokiego zakresu zabiegów ambulatoryjnych wykonywanych w trakcie lub po konsultacji specjalistycznej
 • profilaktyki w postaci szczepienia ochronnego przeciw grypie
wykup roczny Plan Opieki Medycznej JODŁA i korzystaj z niego bez limitów.

Co ważne:
 • JODŁA przeznaczona jest dla wszystkich osób w wieku 65 – 80 lat
 • przed wykupieniem planu nie musisz wypełniać ankiety medycznej, co oznacza, że Twoje dotychczasowe choroby nie mają wpływu na zakres usług zawartych w Planie Opieki Medycznej JODŁA

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

(20 zł za konsultację)
W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Jeśli nagle zachorujesz, możesz skorzystać z ich pomocy. Możesz także zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Rozszerzone konsultacje specjalistyczne

(20 zł za konsultację)
Specjalista dostępny od ręki? Wykupując Plan Opieki Medycznej JODŁA, możesz korzystać z nielimitowanych konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji! Aby umówić się na wizytę, nie potrzebujesz skierowania, nie musisz też na nią czekać kilka miesięcy. Do Twojej dyspozycji pozostają lekarze najczęściej wybierani przez osoby w Twoim wieku, m.in. kardiolog, reumatolog, okulista, laryngolog, alergolog i diabetolog. Dzięki temu przez cały okres obowiązywania umowy opieką otaczają Cię najlepsi specjaliści danej dziedziny.

Rozszerzone konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w trakcie konsultacji. Jeśli będziesz potrzebować zszycia rany, nastawienia zwichnięcia lub złamania czy też założenia gipsu, pomocy w usunięciu kleszcza i w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści służą pomocą, całkowicie bezpłatnie! W ramach usługi możesz otrzymać także znieczulenie.

Rozszerzone badania diagnostyczne

(20 zł za badania diagnostyki obrazowej, bez dopłat za badania laboratoryjne)
Jak szybko i prawidłowo zdiagnozować problem zdrowotny? Niezastąpione w tym celu są badania diagnostyczne. Wiemy o tym doskonale, dlatego w ramach planu JODŁA zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do badań laboratoryjnych, m.in. krwi, moczu i wymazów, a także do szerokiego zakresu badań rentgenowskich, USG i EKG. Do wykonywania badań wykorzystujemy wysokiej klasy nowoczesne urządzenia, dzięki którym nasi specjaliści mogą szybciej i dokładniej postawić diagnozę oraz zaplanować specjalistyczne leczenie m.in. schorzeń układu krążenia czy problemów onkologicznych zagrażających Twojemu życiu.

Szczepienie przeciwko grypie sezonowej

(20 zł za kwalifikację podczas konsultacji lekarskiej)
Czy wiesz, że grypa może wywoływać groźne powikłania zdrowotne, a w niektórych wypadkach kończy się nawet śmiercią osoby chorej? Ponieważ lepiej zapobiegać, niż leczyć, do zakresu planu JODŁA wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienie przeciwko grypie sezonowej, które uchroni Cię przed nieprzyjemnymi objawami choroby.

Inne korzyści i atrakcyjne rabaty

 • 10% zniżki na pozostałe usługi świadczone we wszystkich placówkach własnych Grupy LUX MED
 • 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej)
 • możliwość korzystania z udogodnień technologicznych, takich jak Portal Pacjenta, 24-godzinna Telefoniczna Informacja Medyczna, SMS-owe przypominanie o terminach wizyt, odbieranie wyników badań drogą elektroniczną
 • dostęp do blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 500 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
 • gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

 • Plan Opieki Medycznej JODŁA realizowany jest w systemie „niskie opłaty, małe dopłaty” – roczny abonament kosztuje 1080 zł, a za zrealizowane konsultacje i badania dopłacasz tylko 20 zł! Oznacza to, że oferta jest dopasowana do możliwości finansowych każdego pacjenta
 • Umożliwiamy Ci także opłacenie abonamentu w czterech ratach
 • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu
 • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Pomysł na prezent?

Zastanawiasz się, czy Plan Opieki Medycznej JODŁA to dobry pomysł na prezent dla Twoich rodziców? Zdecydowanie tak! Dzięki niemu zapewnisz im komfort, bezpieczeństwo i najlepszą opiekę, której potrzebują osoby starsze. Kupując plan, pomożesz rodzicom zachować sprawność i cieszyć się zdrowiem przez długi czas.

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

PAKIET FIZYKOTERAPEUTYCZNY 10 zabiegów

10 zabiegów fizykoterapeutycznych dla osób powyżej 6 roku życia.

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ CYPRYS

Kompleksowy, w pełni przedpłacony plan opieki dedykowany osobom od 65 do 80 lat.