PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ CYPRYS

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ CYPRYS

Kompleksowy, w pełni przedpłacony plan opieki dedykowany osobom od 65 do 80 lat.

Kompleksowa opieka medyczna dla seniorów

Potrzebujesz pełnoprofilowej, w pełni opłaconej opieki medycznej? Wychodząc naprzeciw najwyższym wymaganiom naszych seniorów, stworzyliśmy unikalny, kompleksowy Plan Opieki Medycznej CYPRYS przeznaczony dla osób, które ukończyły 65 rok życia.

Jeśli chcesz korzystać z
 • pomocy w przypadku nagłego zachorowania
 • opieki doświadczonych lekarzy, którzy pomogą Ci się uporać z problemami zdrowotnymi
 • kompleksowej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej pozwalającej na wczesne wykrycie chorób lub schorzeń, na które cierpią osoby w Twoim wieku
 • kompleksowych zabiegów ambulatoryjnych wykonywanych w trakcie lub po konsultacji specjalistycznej
 • profilaktyki obejmującej m.in. szczepienia ochronne i przegląd stomatologiczny
 • atrakcyjnych rabatów na wiele innych usług
to znaczy, że Plan Opieki Medycznej CYPRYS powstał z myślą o Tobie.

Co ważne:
 • CYPRYS przeznaczony jest dla wszystkich osób w wieku 65 – 80 lat
 • przed wykupieniem planu nie musisz wypełniać ankiety medycznej, co oznacza, że Twoje dotychczasowe choroby nie mają wpływu na zakres usług zawartych w CYPRYSIE

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Dzięki temu w przypadku nagłego zachorowania możesz skorzystać z ich pomocy oraz zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej wtedy, gdy jej potrzebujesz. Oznacza to, że wykupując plan, znacznie zwiększasz poczucie swojego bezpieczeństwa.

Kompleksowe konsultacje specjalistyczne

Jak dostać się do specjalisty? Bez kolejki i bez skierowania! Jeśli wykupisz Plan Opieki Medycznej CYPRYS, na wizytę u wybranego lekarza nie będziesz czekać kilka miesięcy. W ramach planu możesz korzystać z nielimitowanych konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji, dobranymi z myślą o najważniejszych potrzebach zdrowotnych osób w Twoim wieku. Do Twojej dyspozycji pozostają m.in. kardiolog, okulista, laryngolog, ortopeda, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. 

Kompleksowe konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także kompleksowe zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w trakcie konsultacji. Jeśli będziesz potrzebować zszycia rany, założenia opatrunku, podania kroplówki, nastawienia zwichnięcia lub złamania czy też założenia gipsu, pomocy w usunięciu kleszcza i w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. W ramach usługi możesz także otrzymać znieczulenie.

Kompleksowe badania diagnostyczne

W ramach planu CYPRYS zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do szerokiego zakresu badań laboratoryjnych, m.in. krwi, moczu i wymazów, a także do badań rentgenowskich, USG i EKG, badań endoskopowych i okulistycznych. Umożliwią one szybkie i dokładne sprawdzenie stanu Twojego zdrowia. Pozwolą także zweryfikować postawioną przez lekarza diagnozę i podjąć decyzję o specjalistycznym leczeniu m.in. cukrzycy, osteoporozy czy problemów z sercem, które zagrażają Twojemu życiu. Wykorzystywany przez naszych specjalistów nowoczesny sprzęt dodatkowo podnosi jakość przeprowadzanych badań.

Panel badań laboratoryjnych (bez skierowania)

Korzystając z planu CYPRYS, raz w roku możesz wykonać oferowany przez nas profilaktyczny panel badań laboratoryjnych. Dzięki niemu sprawdzisz m.in. poziom cholesterolu lub glukozy w Twoim organizmie.

Szczepienie przeciwko grypie i tężcowi

Czy wiesz, że grypa oraz tężec mogą wywoływać groźne powikłania zdrowotne, a w niektórych przypadkach kończą się nawet śmiercią? Ponieważ zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, do zakresu planu CYPRYS wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie sezonowej oraz tężcowi, które uchronią Cię przed nieprzyjemnymi objawami tych chorób.

Skórne testy alergiczne

Czy wiesz, że według raportu badawczego „Epidemiologia Chorób Alergicznych w Polsce” aż 40% Polaków cierpi na alergię? Część z nich nie jest świadoma swojej choroby. Dzięki skórnym testom alergicznym możesz sprawdzić, czy jesteś alergikiem. Jeśli badania to potwierdzą, dowiesz się, których czynników alergizujących musisz unikać, aby poprawić jakość swojego życia i nie narażać się na różnego rodzaju dolegliwości.

Inne korzyści i atrakcyjne rabaty

Jako beneficjent planu CYPRYS zyskujesz dodatkowo:
 • 10% zniżki na usługi świadczone we wszystkich placówkach medycznych Grupy LUX MED nieobjęte planem
 • 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej)
 • 10% zniżki na stomatologiczne badania rentgenowskie (RTG zęba, Pantomogram)
 • 10% zniżki na konsultacje i leczenie stomatologiczne
 • możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek w ramach programu „Zdrowie, Piękno, Harmonia” obowiązujących m.in. w wybranych instytucjach kultury (teatry, wystawy), gabinetach kosmetycznych czy hotelach
 • możliwość korzystania z udogodnień technologicznych, takich jak Portal Pacjenta, 24-godzinna Telefoniczna Informacja Medyczna, SMS-owe przypominanie o terminach wizyt, odbieranie wyników badań drogą elektroniczną
 • dostęp do blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 700 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
 • gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

 • Plan Opieki Medycznej CYPRYS obejmuje całoroczną kompleksową opiekę medyczną, za którą zapłacisz tylko 2536 zł!
 • Kwotę tę możesz rozłożyć także na dwie, a nawet cztery raty
 • System finansowania w pełni pokrywa opłaty za usługi medyczne gwarantowane w ramach planu – dzięki temu możesz korzystać z nielimitowanych usług medycznych (badań, konsultacji) bez dodatkowych dopłat
 • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu
 • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Pomysł na prezent?

Zastanawiasz się, czy Plan Opieki Medycznej CYPRYS to dobry pomysł na prezent dla Twoich rodziców? Zdecydowanie tak! Dzięki niemu zapewnisz im komfort, bezpieczeństwo i najlepszą opiekę, której potrzebują osoby starsze. Kupując plan, pomożesz rodzicom zachować sprawność i cieszyć się zdrowiem przez długi czas.

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK

Pakiet szczepień (3 dawki) przeciwko odkleszczowemu zapaleniu mózgu.