PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ WIERZBA

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ WIERZBA

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną. Realizowany w systemie współpłacenia.

Potrzebujesz pełnoprofilowej opieki medycznej, ale nie chcesz przepłacać? Wychodząc naprzeciw najwyższym wymaganiom osób w wieku od 18 do 65 roku życia, stworzyliśmy Plan Opieki Medycznej WIERZBA, zapewniający kompleksowy zakres usług w systemie dopłat.

Jeśli chcesz korzystać z

• pomocy w przypadku nagłego zachorowania

• opieki doświadczonych lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji, którzy pomogą Ci się uporać z problemami zdrowotnymi

• kompleksowej diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, pozwalającej na wczesne wykrycie chorób lub schorzeń, które mogą zagrażać Twojemu życiu

• kompleksowych zabiegów wykonywanych w trakcie lub po konsultacji specjalistycznej

• profilaktyki, obejmującej m.in. szczepienia ochronne i przegląd stomatologiczny

• usług takich jak prowadzenie ciąży, zabiegi rehabilitacyjne czy wizyty domowe

• usług z zakresu medycyny sportowej, m.in. podstawowej diagnostyki kardiologicznej dla osób aktywnych i testu sprawności narządu ruchu

• atrakcyjnych rabatów na wiele innych usług
to znaczy, że Plan Opieki Medycznej WIERZBA powstał z myślą o Tobie.

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

(20 zł za konsultację)

W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Jeśli nagle zachorujesz, możesz skorzystać z ich pomocy. Możesz także zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Kompleksowe konsultacje specjalistyczne

Do specjalisty bez kolejki? Jeśli wykupisz Plan Opieki Medycznej WIERZBA, na wizytę u wybranego lekarza nie będziesz czekać kilka miesięcy. Dzięki czemu Twoje leczenie będzie przebiegało sprawnie i zapewne przyniesie lepsze rezultaty. W ramach planu możesz korzystać z nielimitowanych konsultacji bez skierowania z lekarzami wielu specjalizacji. Do Twojej dyspozycji pozostają m.in. kardiolog, dermatolog, endokrynolog, ginekolog, urolog, okulista, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. 

Kompleksowe konsultacyjne oraz pozakonsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także kompleksowe zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w trakcie konsultacji. Jeśli będziesz potrzebować zszycia rany, założenia opatrunku, podania kroplówki, nastawienia zwichnięcia lub złamania czy też założenia gipsu, pomocy w usunięciu kleszcza i w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. W ramach usługi możesz także otrzymać znieczulenie. Dla pacjentów korzystających z planu WIERZBA dostępne są też zabiegi wykonywane poza konsultacjami, m.in. biopsja cienkoigłowa, wycięcie zmiany skórnej czy punkcja zatok.

Konsultacje psychologa i psychiatry

(20 zł za konsultację)

W zakresie Planu WIERZBA masz gwarantowane konsultacje z psychologiem i psychiatrą. Konsultacje specjalistyczne obejmują: wywiad, diagnozę oraz ustalenie form dalszej pomocy.

Kompleksowe badania diagnostyczne

(dopłaty do badań diagnostyki obrazowej – 20 zł lub 50 zł)

W ramach planu WIERZBA zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do szerokiego zakresu badań laboratoryjnych, m.in. krwi, moczu i wymazów, a także do badań rentgenowskich, USG i EKG, badań endoskopowych, okulistycznych, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Umożliwią one szybkie i dokładne sprawdzenie stanu Twojego zdrowia. Pozwolą także zweryfikować postawioną przez lekarza diagnozę i podjąć decyzję o specjalistycznym leczeniu m.in. cukrzycy, problemów onkologicznych czy problemów z sercem, które zagrażają Twojemu życiu. Wykorzystywany przez naszych specjalistów nowoczesny sprzęt dodatkowo podnosi jakość przeprowadzanych badań.

Panel badań laboratoryjnych (bez skierowania)

Korzystając z planu WIERZBA, raz w roku możesz wykonać profilaktyczny panel badań laboratoryjnych bez skierowania od lekarza. Dzięki niemu sprawdzisz m.in. poziom cholesterolu lub glukozy w Twoim organizmie.

Szczepienia

(20 zł za konsultację)

Czy wiesz, że grypa oraz tężec mogą wywoływać groźne powikłania zdrowotne, a w niektórych przypadkach kończą się nawet śmiercią? Ponieważ zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, do zakresu planu WIERZBA wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie sezonowej oraz tężcowi, które uchronią Cię przed nieprzyjemnym przebiegiem tych chorób.

Skórne testy alergiczne

(20 zł za konsultację)

Czy wiesz, że według raportu badawczego „Epidemiologia Chorób Alergicznych w Polsce” aż 40% Polaków cierpi na alergię? Część z nich nie jest świadoma swojej choroby. Dzięki skórnym testom alergicznym możesz sprawdzić, czy jesteś alergikiem. Jeśli badania to potwierdzą,dowiesz się, których czynników alergizujących musisz unikać, aby poprawić jakość swojego życia i nie narażać się na różnego rodzaju dolegliwości.

Prowadzenie ciąży

(20 zł za konsultację ginekologa i USG)

Dla komfortu przyszłych mam w zakresie planu WIERZBA umieściliśmy usługę prowadzenia ciąży. W ramach usługi możesz liczyć na profesjonalne porady ginekologa oraz wykonać najważniejsze badania, dzięki którym na bieżąco kontrolujesz rozwój swojego maleństwa.

Rehabilitacja

Wykupując plan WIERZBA, możesz korzystać z szerokiego zakresu usług rehabilitacyjnych. Nasi specjaliści do leczenia narządu ruchu wykorzystują m.in. pole magnetyczne, jonoforezę i krioterapię. Dzięki zabiegom szybciej powrócisz do pełni sprawności fizycznej m.in. po urazach ortopedycznych, zniwelujesz także bóle stawów i bóle towarzyszące chorobom zawodowym.

Wizyty domowe (do 4 w roku)

Co zrobisz, gdy będziesz potrzebować pomocy lekarza, ale stan zdrowia nie pozwoli Ci na wizytę w gabinecie? Wystarczy, że do nas zadzwonisz i zamówisz wizytę domową. Po badaniu i postawieniu diagnozy lekarz na miejscu zaplanuje i rozpocznie Twoje leczenie, dzięki czemu szybciej powrócisz do zdrowia.

Profilaktyka stomatologiczna

Wiemy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego do zakresu usług świadczonych w ramach planu WIERZBA wprowadziliśmy profilaktykę stomatologiczną. Dzięki temu możesz skorzystać m.in. z przeglądu stomatologicznego, fluoryzacji oraz usuwania osadu z zębów.

Bezpieczna Aktywność Sportowa

Do naszych Planów Opieki Medycznej dołączamy specjalną ofertę z zakresu medycyny sportowej! Kierowana jest ona zarówno do osób, które dopiero zamierzają rozpocząć aktywność fizyczną, jak i tych, które ćwiczą regularnie i profesjonalnie. Korzystając z porad naszych doświadczonych specjalistów medycyny sportowej, otrzymasz indywidualne zalecenia, dzięki którym będziesz ćwiczyć bezpieczniej i będziesz czerpać większą radość i satysfakcję ze sportu.

Inne korzyści i atrakcyjne rabaty

Jako beneficjent planu WIERZBA zyskujesz dodatkowo:
 • 10% zniżki na usługi świadczone we wszystkich placówkach medycznych Grupy LUX MED nieobjęte planem
 • 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej)
 • 10% zniżki na stomatologiczne badania rentgenowskie (RTG zęba, Pantomogram)
 • 10% zniżki na konsultacje i leczenie stomatologiczne
 • możliwość korzystania z udogodnień technologicznych, takich jak Portal Pacjenta, 24-godzinna Telefoniczna Informacja Medyczna, SMS-owe przypominanie o terminach wizyt, odbieranie wyników badań drogą elektroniczną
 • dostęp do blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 500 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
 • gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

 • Plan Opieki Medycznej WIERZBA realizowany jest w systemie „niskie opłaty, małe dopłaty” – roczny abonament kosztuje jedynie 1977 zł, a za zrealizowane konsultacje i badania dopłacasz od 20 zł do 50 zł. Oznacza to, że oferta jest dopasowana do możliwości finansowych każdego pacjenta
 • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu
 • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, zapraszamy serdecznie do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!
 • Cena pakietu

  Lista placówek

  Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

  BEZPIECZNE PODRÓŻE

  Konsultacja lekarza medycyny podróży, dodatkowo 15% rabatu na zlecone szczepienia i kwalifikacje.

  PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ DĄB

  Kompleksowy, w pełni przedpłacony plan opieki dedykowany osobom między 18 a 65 rokiem życia