PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ BRZOZA

Opis pakietu

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ BRZOZA

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia rozszerzony zakres usług. Realizowany w systemie współpłacenia.

Optymalny zakres opieki dla dorosłych

Szukasz pakietu medycznego, który zapewni Ci całoroczną rozszerzoną opiekę specjalistyczną połączoną z profilaktyką i  diagnostyką ? Zapoznaj się z Planem Opieki Medycznej Brzoza, który został stworzony z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb zdrowotnych osób pomiędzy 18 a 65 rokiem życia, z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli:
 • chcesz mieć pewność, że uzyskasz najlepszą pomoc medyczną zawsze wtedy, gdy będziesz jej potrzebować
 • zależy Ci na profesjonalnym leczeniu chorób lub schorzeń, na które cierpisz
 • chcesz na bieżąco kontrolować swój stan zdrowia i korzystać ze specjalistycznych badań wykonywanych na najnowocześniejszym sprzęcie
 • wiesz, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna i stosujesz ją w swoim życiu
 • chcesz korzystać z usług z zakresu medycyny sportowej, m.in. podstawowej diagnostyki kardiologicznej dla osób aktywnych i testu sprawności narządu ruchu
 • cenisz wysoką jakość obsługi
 • szukasz oszczędnego rozwiązania
to znaczy, że Plan Opieki Medycznej BRZOZA jest tym, czego potrzebujesz.

Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej

(20 zł za konsultację)
W ramach planu zyskujesz nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami podstawowej opieki medycznej: internistą, lekarzem medycyny rodzinnej oraz lekarzem dyżurnym. Dzięki temu w przypadku nagłego zachorowania możesz skorzystać z ich pomocy oraz zasięgnąć profesjonalnej porady medycznej wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Rozszerzone konsultacje specjalistyczne

(20 zł za konsultację)
Specjalista dostępny od ręki? Wykupując Plan Opieki Medycznej BRZOZA, możesz korzystać z nielimitowanych konsultacji z lekarzami wielu specjalizacji! Aby umówić się na wizytę, nie potrzebujesz skierowania, nie musisz też na nią czekać kilka miesięcy. Do twojej dyspozycji pozostają m.in. kardiolog, ginekolog, urolog, okulista, laryngolog, alergolog i dermatolog. Dzięki temu przez cały okres obowiązywania umowy opieką otaczają Cię najlepsi specjaliści danej dziedziny.

Rozszerzone konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne

Zakresem świadczonych usług objęte są także zabiegi ambulatoryjne wykonywane przez lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę. Jeśli będziesz potrzebować zszycia rany, nastawienia zwichnięcia lub złamania czy też założenia gipsu, pomocy w usunięciu kleszcza i w wielu innych nagłych przypadkach – nasi specjaliści służą pomocą, która jest całkowicie bezpłatna!

Rozszerzone badania diagnostyczne

(20 zł za badania diagnostyki obrazowej, bez dopłat za badania laboratoryjne)
Jak szybko i prawidłowo zdiagnozować problem zdrowotny? Niezastąpione w tym celu są badania diagnostyczne. Wiemy o tym doskonale, dlatego w ramach planu BRZOZA zapewniamy Ci nielimitowany dostęp do badań laboratoryjnych, m.in. krwi, moczu, posiewów i wymazów, a także do szerokiego zakresu badań rentgenowskich, USG i EKG. Do wykonywania badań wykorzystujemy wysokiej klasy nowoczesne urządzenia, dzięki którym nasi specjaliści mogą szybciej i dokładniej postawić diagnozę oraz zaplanować specjalistyczne leczenie m.in. schorzeń układu krążenia czy problemów onkologicznych zagrażających Twojemu życiu.

Szczepienie przeciwko grypie sezonowej

(20 zł za kwalifikację podczas konsultacji lekarskiej)
Lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego do zakresu planu BRZOZA wprowadziliśmy profilaktyczne szczepienie przeciwko grypie sezonowej, która może wywoływać groźne powikłania zdrowotne, a w niektórych wypadkach kończy się nawet śmiercią osoby chorej.

Bezpieczna Aktywność Sportowa

Do naszych Planów Opieki Medycznej dołączamy specjalną ofertę z zakresu medycyny sportowej! Kierowana jest ona zarówno do osób, które dopiero zamierzają ropocząć aktywność fizyczną, jak i tych, które ćwiczą regularnie i profesjonalnie. Korzystając z porad naszych doświadczonych specjalistów medycyny sportowej, otrzymasz indywidualne zalecenia, dzięki którym będziesz ćwiczyć bezpieczniej i będziesz czerpać większą radość i satysfakcję ze sportu.

Inne korzyści

Jako beneficjent planu BRZOZA zyskujesz dodatkowo:
 • 10% zniżki na usługi świadczone we wszystkich placówkach medycznych Grupy LUX MED nieobjęte planem
 • 10% zniżki na usługi oferowane przez Szpital LUX MED (m.in. na zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej)
 • 24-godzinny dostęp do Telefonicznej Informacji Medycznej
 • dostęp do około blisko 100 placówek własnych Grupy LUX MED w całej Polsce oraz do sieci ponad 500 placówek współpracujących, specjalnie wyselekcjonowanych pod względem spełniania standardów jakości, dzięki czemu zawsze znajdziesz poradnię blisko domu, pracy, a nawet podczas wyjazdu na wakacje
 • gwarancję wysokiej jakości obsługi potwierdzoną m.in. nagrodami „Gwiazda Jakości Obsługi” i „Superbrands”, które Grupa LUX MED otrzymuje dzięki opiniom Pacjentów doceniających profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu

Atrakcyjny system finansowania

 • Plan Opieki Medycznej BRZOZA realizowany jest w systemie „niskie opłaty, małe dopłaty” – roczny abonament kosztuje 886 zł, a za zrealizowane konsultacje i badania dopłacasz tylko 20 zł! Oznacza to, że oferta jest dopasowana do możliwości finansowych każdego pacjenta
 • Umożliwiamy Ci także opłacenie abonamentu w dwóch ratach
 • Z usług objętych planem możesz korzystać już następnego dnia po jego zakupieniu
 • Jeśli pozostali członkowie Twojej rodziny lub znajomi także zdecydują się na wykupienie naszych pakietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasz konsultant zaproponuje Wam atrakcyjne rabaty!

Cena pakietu

Lista placówek

Inne produkty rekomendowane dla Ciebie:

BEZPIECZNE PODRÓŻE

Konsultacja lekarza medycyny podróży, dodatkowo 15% rabatu na zlecone szczepienia i kwalifikacje.

PLAN OPIEKI MEDYCZNEJ ORZECH

Plan dla osób w wieku od 18 do 65 lat. Zapewnia rozszerzony zakres usług. Realizowany w systemie przedpłacenia.